fbpx

Finansinis raštingumas

Finansinis raštingumas

Finansinis raštingumas man visada yra apie dvi puses:

  1. skaičiai, faktai, apskaita, lentelės, logika.
  2. Emocijos, dvasia, energija, jausmas, patirtis ir žinios.

Kad gyvybė atsirastų ir klęstėtų, būtinos dvi sąlygos – dvasia ir kūnas. Jei siela į kūdikį neįeina, kūnas negyvena. Kai siela iš žmogaus išeina, belieka bevertis kūnas. Tas pats yra ir su mūsų piniginiais klausimais. Viskas susiję, viskas reikalinga. Visuomet dvi pusės.

Mūsų švietimo sistema yra sistema be sielos ir gyvybės. Kiekviena dieną kiekvienas žmogus nuolatos naudoja pinigus. Tai logiška, kad jau mokyklose turėtų mokinti finansinio raštingumo. Vietoj to mokiniai baudžiami ir engiami už klaidas, o bendradarbiavimas su kitu mokiniu nusirašant yra vadinama nusidėjimu, apgavyste.

Finansinio raštingumo galite pradėti mokinti bet kuriuo metu. Kol gyvename monetarinėje sistemoje, tai ignoruoti tiesiog neprotinga.
Net esant priklausomiems nuo sistemos yra įmanoma patiems rinktis 1️⃣ finansinis pragaras ar 2️⃣ finansinis rojus.

Kad būti turtingu ir gyventi gausoje, tu turi gyventi taupydamas ir kuo mažiau sau leisti - pasakė tėvai, mokytojai, bažnyčia, televizija, internetas, sociumas ...
Tai yra didelis melas, kuris užmuša tavo dvasią, tavo galią, kūrybą, įkvėpimą ir milžinišką potencialą 🥇
Gyventi žemiau savo galimybių ribų yra gyventi skurde.
Mums pateiktos neribotos galimybės gyventi visiškai taip, kaip norime. Vi-siš-kai 🎯
Kai norite sau leisti daugiau ir geriau, neskaičiuokite, kaip sumažinti išlaidas, o galvokite 💡 kaip padidinti pajamas

Visi kursai

Nuo 223

Finansinis DNR

Įsivaizduokite, kad finansai gali būti žaidimas, kuriame jūs visada laimite. Taip, tikrai! Su Finansinis DNR kursu mes kartu sukursime jūsų asmeninį pinigų žemėlapį, pilną nuotykių, atradimų ir, žinoma, sėkmės!

79

10 investavimo į nekilnojamąjį turtą Anglijoje strategijų

10 investavimo strategijų į nekilnojamąjį turtą paprastai ir aiškiai. Baigę kursą žinosite, kokios strategijos yra sėkmingos, jų privalumai, trūkumai.

29

Kaip efektyviai sumažinti ir išsimokėti skolas

Skola = finansiniai rūpesčiai, psichologinė sveikata, miego sutrikimas, didelis nerimas. Skolos egzistencija asmens gyvenime sukelia visapusiškus sutrikimus, prarandami santykiai, sveikata, finansinė gausa. Tad paklauskite savęs, kam Jums visi šitie šalutiniai poveikia ?

56

Seksualinių Imprintų Šalinimas

Kai su kuo nors seksualiai bendraujame – nesvarbu, ar tai tik bučinys ar seksualinis aktas, unikalusis jų energijos parašas palieka mumyse imprintą, atspaudą. Naudodami Seksualinio Imprinto Pašalinimo Srautą savo kūne galite lengvai ištrinti bet kokį seksualinį pėdsaką.

Nemokamas

Kaip greitai pagerinti pinigų srautą

Daugelis iš mūsų esame įpročių sutvėrimai, kurie savo prigimtimi kuria ritualus kasdieniame gyvenime. Nesvarbu, ar mūsų ritualai yra tyčiniai ir atsitiktiniai, beprasmiai ir produktyvūs. Jie visi egzistuoja mums patiems tai susikūrus sąmoningai ir nesąmoningai.