Kaip efektyviai sumažinti ir išsimokėti skolas


  • Asmenis, kurie metų metus dengia skolas ir jos, atrodo, niekada nesibaigia;
  • Asmenims, kurie nuolatos naudoja kreditinę kortelę pirkiniams, o pajamos nedidėja;
  • Asmenims, norintiems gyventi visiškai be pajamas skandinančių skolų;
  • Asmenims, norintiems turėti daugiau pajamų.


Baigę šį kursą


  • Jūs turėsite tikrą planą veiksmingai susitvarkyti skolas;
  • Gausite skolų išsimokėjimo įrankį excel formatu ir galėsite veiksmingai ir efektyviai paskaičiuoti skolų išsimokėjimą;
  • Suprasite, kas yra skola, iš kur ji atsiranda ir kokias pasekmes patiriate ilgoje perpektyvoje;
  • Įgyvendinę skolų padengimo planą, galėsite pradėti naujus finansinius planus jau su kitokiu mąstymu ir švariu finansiniu lapu.


Apie kursą

Skola gali turėti daug įtakos žmogaus gyvenimui. Skola taip pat gali reikšmingai paveikti žmogaus psichinę sveikatą.
Piniginiai rūpesčiai ir psichinė sveikata eina koja kojon, o pusė probleminių skolų turinčių suaugusiųjų taip pat turi psichinės sveikatos būklę, įskaitant didelę depresiją ir nerimą. Skolos rūpesčiai gali sukelti stresą, kuris negydomas gali sukelti kitų problemų, tokių kaip miego sutrikimas, didelis nerimas, raumenų įtampa, krūtinės skausmas ir dirglumas.

Skolos egzistencija asmens gyvenime sukelia visapusiškus sutrikimus, prarandami santykiai, sveikata, finansinė gausa. Tad paklauskite savęs, kam Jums visi šitie šalutiniai poveikia ?

Visas kursas sudėtas iš mano pačios asmeninės patirties. Jau 7 metus dirbu finansininke su materialiais pinigų klauimais ir esu pinigų energijos meistrė. Išmanau pinigų psichologiją ir turiu ne tik praktinės patirties, tačiau ir dvasinės. Kažkada aš pati gyvenau iš skolų ir kreditinių kortelių, tik kad tos linksmybės baigdavosi, kai kas mėnesį reikėdavo dengti skolų įmokas. Ir skolos niekada nesibaigė. Po 5 metų gyvenimo iš skolų nusprendžiau, kad užteks. Išanalizavau pačius protingiausius žmones, kurie šiai dienai gyvena gausoje. Asmeniškai susidariau planą ir per 9 mėnesius padengiau £60,000 skolų.
Šiai dienai gyvenu nuolatinėje gausoje, laisva nuo skolų.

Pereiti prie kurso